Novinky

Nyní všechny hůlky v ceně nad 1000,00 Kč bez přepravného

Vážení a milí, 

musím Vás informovat, že tento týden nebudeme zásilky odesílat okamžitě, tedy tak, jak jste zvyklí.

Na objednávky, které přišly během víkendu a zákazníci již k pozdějšímu odeslání dali souhlas, dáváme slevu 10%.

Ta platí samozřejmě i na objednávky, které obdržíme během tohoto týdne.

Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

 

Zdraví a hezké letní dny přeje

 

Hana Hegerová

 

 

 

 

Hůlky s originálním , chráněným vzorem společnosti Classic Canes

Hůlky nosíme z různých důvodů,  někdy jenom "pro parádu", většinou ale protože je potřebujeme a z jakéhokoliv důvodu se bez nich nemůžeme obejít.

Optimistický vzor na hůlce ji najednou mění - z věci potřebné se stává věc, která nejenom pomáhá, ale hned také zdobí, vyzdvihuje osobnost nositele.

A tak mnoho z našich zákazníků - zákaznic před hůlkou tmavou, nenápadnou , dá přednost hůlce se zajímavým, originálním vzorem, kde navíc má jistotu, že mnoho dalších na ulici nepotká.

Vzory našich nových hůlek  pochází z anglického Somersetu,  Charlotte Gillan, managing director společnosti, miluje britskou  krajinu a vše, co k ní patří, kreslí již dlouho.  Ať už to jsou strakapoudi, kteří se ozývají ze stromů za okny kanceláře , malí zpěváčci nebo vážky nad hladinou blízkého rybníka, kočky, psi, ježci nebo netopýři. Ale také stromy, květiny.

Nyní se rozhodla, že se o obrázky z této nádherné, ještě čisté, nezničené krajiny , podělí se svými obchodními partnery prostřednictvím toho, čemu se s velkou láskou už roky věnuje. 

 

Ortopedické hůlky s rukojetí Fischer

Velmi jemná verze praktické ortopedické hůlky s rukojetí Fischer.

Rukojeť je tak pojmenována podle svého vynálezce - její tvar z imitace jantaru je vhodný pro velmi širokou řadu uživatelů, kteří trpí artritidou nebo revmatismem,

Umožňuje totiž rozložení dlaně po celé ploše rukojeti, takže hůlka, která je jak ve verzi pro praváky, tak pro leváky,  je velmi pohodlná na nošení.

Na trhu je samozřejmě celá řada podobných rukojetí - imitací nápadu dr. Fischera, ty jsou nazývány pouze ortopedické.

Tělo hůlky je ze zpevněného aluminia a je nastavitelné od 77 do 102 cm, hůlka je tak vhodná pro širokou škálu uživatelů.

Je ukončena neklouzavou gumovou ferrulí o průměru 19 mm.

Hmotnost hůlky je 440 g.

3 položek celkem